ASP İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ PERSONELİNDEN ŞEMDİNLİ İLÇESİNDEKİ ŞEHİT AİLELERİNE TAZİYE ZİYARETİ

      Şehitlerin taziyesinde bulunmak için sınırın sıfır noktasındaki Şemdinli Kayalar Köyüne ASP İl Müdür Yardımcısı Hamdi TAŞMA ve Şemdinli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personeli  ile birlikte taziye ziyaretinde  bulundular.
      24 Mart 2018 tarihinde Şemdinli İlçesi Kayalar Köyünde yapımı devam eden yolun güvenliğini sağlamak üzere göreve giden Güvenlik Korucuları; PKK terör örgütü mensuplarınca daha önce yola döşenen EYP’nin patlatılması sonucu Şehit  olan Adil ÖZER ve Ayhan ÖZER ikamet ettikleri adreslerine giderek Bakan  Fatma Betül SAYAN KAYA Hanımefendinin taziye dilekleri iletilmiş, Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü’nce şehit ailelere verilmek üzere Şemdinli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına kendileri için Vakıf Hesabına  yatırılan paralarını almak üzere Vakfa davet edilmişlerdir. Ayrıca aynı olayda yaralanan Güvenlik Korucusu Mehmet Şerif ÖZER ziyaret edildi.
      Şehit aileleri ile bir süre sohbet edilerek ailelerin sıkıntı ve taleplerini dinlediler.
      Şehit ail eleri; ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Sayın Bakanımızın kendilerini unutmadıkları için ve yardımlarından dolayı personelimiz aracığıyla teşekkür ettiler.
 


 


Sonraki Sayfa: KORUYUCU AİLELERİ, ENGELLİ VE ENGELLİ AİLELERİ ONURUNA İFTAR YEMEĞİ VERİLDİ

Önceki Sayfa : ASP İl Müdürü KAYA Merkeze Bağlı Köylerde Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu