ASP İl Müdürü KAYA Merkeze Bağlı Köylerde Bir Dizi Ziyaretlerde Bulundu

      Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Salih KAYA, Merkeze bağlı Akçalı Doğanyurt,  Işıklar ve Demirtaş Köylerinde ASDEP Programı kapsamında hane ziyaretleri gerçekleştirdi.
      İlk önce Akçalı Köyü’nde incelemelerde bulunan kaya Evde Bakım Hizmetinden faydalanan Güler ailesini ziyaret ederek Yaşlı Amca Abdurrahman GÜLER’i odasında ziyaret edip bir süre sohbet etti. Aynı ailede engelli evde bakım hizmetinden yararlanan diğer aile bireyleriyle görüştü. Daha sonra Doğanyurt köyü ’ne giden il müdürü burada bir vatandaşın taziye ziyaretinde bulundu. Akabinde aynı köyde yaşayan ve yaşları yaklaşık yüz yaşına gelmiş olan ve Evde Bakım Hizmetinde yararlanan Mehmet YILDIRIM ve Hasan YILDIRIM adlı vatandaşlarla bir araya gelerek bu iki tarihi çınardan uzun uzun sohbet etme fırsatını buldu.
      Işıklar köyüne geçen KAYA, buradaki Evde Bakım alan ailelerle bir araya geldi. Köy Muhtarı Fazıl YILMAZ ile destekler hakkında vatandaşların memnuniyetleri dilek ve istekleri ile ilgili bilgi alış verişinde bulundu.  Daha sonra Akçalı Köyü Yeniyol Mezrasına giden İl Müdürü kaya burada Şırnak İlinde Şehit er Ramazan AVCI’nın ailesi bir süre sohbet etti dilek ve sorunlarını dinledi. Aileye; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Fatma Betül SAYAN KAYA ve Sayın Valimiz Cüneyit Orhan TOPRAK’ın selamlarını iletti.
      Köy ziyaretine Demirtaş Köyüne giderek devam eden İl Müdürü KAYA burada vatandaşlarla birlikte iftarını açtı.
      Şehit ailesi ve diğer aileler ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Sayın Bakanımız, Sayın Valimizin kendilerini unutmadıkları için ayrıca Devletin kendilerine sundukları bu yararlı hizmetlerinden dolayı İl Müdürümüz aracığıyla teşekkür ettiler.
 


 


Sonraki Sayfa: ASP İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ PERSONELİNDEN ŞEMDİNLİ İLÇESİNDEKİ ŞEHİT AİLELERİNE TAZİYE ZİYARETİ

Önceki Sayfa : VALİMİZ SAYIN TOPRAK, KAYA AİLESİNİN EVİNE KONUK OLDU