EKPSS İÇİN ASP’DEN ARAÇ TAHSİSİ

22 Nisan 2018’de saat 10:15’te gerçekleştirilen Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına başvuru yapan tüm Engelli kardeşlerimizin talepleri doğrultusunda Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün tahsis ettiği araçlarla sınav yerlerine zamanında ulaştırmaları sağlandı.

Akbulut köyünde ikamet eden H.B. adlı engelli vatandaşımız ise; “ 2016 yılı pazar gününde gerçekleştirilmiş olan EKPSS sınavına köyden şehir merkezine düzenli saatlerde servislerin olmaması sebebiyle hazırlandığım sınavıma yetişememiştim, bundan dolayı iki yıl emeğim boşuna gitti. Ancak bu yıl Aile ve Sosyal politikalar il müdürlüğünün desteğiyle beni köy evinden sınava gireceğim okula ulaştırıp sınav çıkışında da köyüme ulaştırıldılar. Bu Hizmetlerinden dolayı Aile ve Sosyal politikalar il müdürüne ve çalışanlarına teşekkür etti.

Aile ve sosyal politikalar il müdürü Salih KAYA ise “Akbulut köyünde ve Bağışlı Mezrasında ikamet eden ve sınava hazırlanıp sınav yerlerine ulaştırılmaları konusunda söz konusu kişilerin talepleri doğrultusunda sınava girecek bireylerin sınavlarında geri kalmamaları sınava zamanında yetişebilmeleri için EKPSS adaylarının köylerine araçlarımızı gönderdik ve değil sadece bugün imkanlar dahilinde her zaman bu kardeşlerimizin yanında olduklarını ve en son olarak sayın KAYA, sınava girmiş olan tüm engelli kardeşlerimizin inşallah istedikleri şekilde sınavları gerçekleşmiştir “ dedi.
 


 


Sonraki Sayfa: Bakanımız Kaya’nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Önceki Sayfa : EKPSS KURA BAŞVURU DUYURUSU