İL MÜDÜRÜMÜZ SALİH KAYA’NIN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Rahmet ve Bereket ayı olan Mübarek Ramazan ayının tüm fazileti ve feyzi ile geride bırakmaya hazırlanırken, Ramazan Bayramına ulaşmanın huzuru ve mutluluğunu hep beraber yaşıyoruz. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir.

Bayramlar; dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek ve müstesna günlerdir.

Sosyal Devlet anlayışının vazgeçilmez görevleri arasında yer alan yetimlerin, öksüzlerin yüzünü güldürmek; dezavantajlı vatandaşların yaralarına mehlem olmak sorun ve sıkıntılarını gidermek yaşanılabilir bir hayat sürdürmek aslı görevleri arasındadır. Ayrıca Engellilerin, yaşlıların, Şehit Yakınları ve Gazilerin yanında olmak; birlik ve beraberliği toplumun temel taşı yapmaya çalışmak insanlık ödevleri arasında yer almaktadır.

İl Müdürlüğü olarak; bütün dezavantajlı vatandaşların mutlulukları için, gece gündüz demeden çalıştığımız çocuk, genç, yaşlı, engelli, şehit yakını, gazi, kadın ve erkek tüm kardeşlerimin Ramazan Bayramını tebrik eder, sağlık huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar geçirmelerini temenni ederim.
 


Sonraki Sayfa: VALİMİZ SAYIN TOPRAK, KAYA AİLESİNİN EVİNE KONUK OLDU

Önceki Sayfa : Şehit Yakınları ve Gazi Ailelerine Ramazan Bayramı Ziyareti