KURUM ÇALIŞANLARIYLA TOPLANTI YAPILDI

      İl Müdürümüz Salih KAYA personeller ile toplantı yaptı. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya İl Müdür Yardımcısı ve Kuruluş Müdürleri de katıldı.
 
      İl Müdürü Salih KAYA, sözlerinin başında kamu hizmetlerinin kaliteli, hızlı ve sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için kurumlar arası koordinasyon ve işbirliğinin gerekliliğini ifade ederek şöyle devam etti, “Kamu görevlisi olarak bizler vatandaşlarımıza hizmet etmekle yükümlüyüz. Bu nedenle tüm kurumlarımızda vatandaş odaklı bir hizmet anlayışı içinde olmamız gerekiyor. Kuruluş müdürlerimizden ve personelimizden vatandaşlarımıza karşı güler yüzlü bir yaklaşım içinde olmalarını, kanun ve yönetmelikler çerçevesinde vatandaş başvurularını hızlı bir şekilde sonuçlandırmalarını bekliyorum” diye konuştu.
 
      Konuşmasında ayrıca personel yönetim sistemi, resmi yazışma kuralları, 657 sayılı devlet memuru kanunu, izin yönergesi, sağlık raporları ve personel özlük haklarına değinen KAYA, kurumda çalışan ASDEP personeli ve hizmet alımı yoluyla çalışanların çalışma şartları hakkında da bilgi verdi.
 Sonraki Sayfa: HAKKARİ’DE MÜNAZARA YARIŞMASI

Önceki Sayfa : Bakanımız Kaya’nın 10 Kasım Mesajı