Müdürlüğümüz Personellerine "Protokol ve Görgü Kuralları" Semineri

       İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşları bünyesinde görev yapan idareci ve personele yönelik ‘‘Protokol (Resmi Nezaket) ve Görgü Kuralları’’ konulu seminer verildi.
      Görgü kuralları çerçevesinde geleneksel kültürümüzün ve devlet erkânının görgü kuralları, iş yerinde selamlaşma, protokol kuralları, giyim adabı, anlaşılır ve ikna edici iletişim kuralları ile beden dilinin nasıl kullanılacağına yönelik bilgiler sunulmuştur.
      Bilindiği üzere toplum hayatında olduğu gibi resmi ilişkilerde de uymamız gereken nezaket ve görgü kuralları, hem biz kamu görevlilerinin hem de hizmet etmekle görevli olduğumuz vatandaşlarımızın resmi iş ve işlemlerinin daha süratli ve olumlu sunulmasını sağlamaya yöneliktir. İl Müdürlüğümüz ve bağlı kuruluşlarında çalışan personel sayısının artmasına binaen personelin çalışma hayatına uyumunun olumlu anlamda geliştirilmesi, sunulan tüm kamu hizmetlerinin verimliği açısından büyük bir önem arz etmektedir.
      Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Birimi Sosyal Çalışmacı Mehmet YALÇIN tarafından İl Müdürlüğümüz konferans salonunda programı sunmuştur.
 


 


Sonraki Sayfa: YAZ TATİLİ ETKİNLİKLERİ

Önceki Sayfa : MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN YENİ HİZMET BİNASI TEMEL ATMA TÖRENİ