VALİMİZ SAYIN TOPRAK’TAN TAYİNİ ÇIKAN ASP İL MÜDÜRÜ BİLDİRİCİ ONURUNA VEDA YEMEĞİ

      Hakkâri Valimiz Sayın Cüneyit Orhan TOPRAK, tayini çıkan Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) İl Müdürü Mehmet Akif BİLDİRİCİ onuruna veda yemeği verdi.
 
      Polisevi’nde verilen yemeğe Valimiz Sayın Cüneyit Orhan TOPRAK’ın yanı sıra Belediye Başkan Vekili Cüneyt EPCİM, Vali Yardımcıları Bekir ABACI ve Mehmet Nurullah KARAMAN, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ferdi KORKMAZ, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat DİLBEROĞLU ve bazı kurum müdürleri katıldı.
 
      Yemekte bir konuşma yapan Valimiz Sayın Cüneyit Orhan TOPRAK,  yaklaşık üç buçuk yıldır yürüttüğü Hakkâri Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevinden Tunceli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne atanan Mehmet Akif BİLDİRİCİ’ye Hakkâri’de yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
 
      Hakkâri Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün hizmet alanının çok geniş olduğu bir teşkilat olduğunu ifade eden Valimiz Sayın TOPRAK, ''Engelli bakım hizmeti, çocuk ve kadın sığınması, anket ve kamu araştırması ile gazi ve şehit işlemlerine kadar inanılmaz bir hizmet yelpazesi var. Gerçekten toplumumuzun sosyal politikaların yürütülmesinde çok etkin fonksiyonel bir rolü var. Hakkâri’de de bu tür faaliyetler çok önem arz ediyor. Her yerde bu kadar önemli olmayabilir. Mehmet Müdürümüz görevine sadık, bağlı, fedakârane görev icra eden devamlı alanda olan şehidimizi, şehit yakınlarımızı, gazilerimizi, engellilerimizi, bakıma muhtaç kadınlarımızı, çocuklarımızı gözeten, kollayan, takip eden görevine bağlı bir dönem geçirdi. Kendisine ben bu vesileyle hem Hakkâri halkımız adına, hem devletimiz adına, hem de şahsım adına teşekkür ediyorum. Tunceli’de de aynı şekilde faydalı hizmetler sunacağına inancımız tamdır. Biz kendi adımıza üzülüyoruz. Gerçekten takdir ettiğimiz bir müdürlüktü. Bizim için bir kayıp oluyor ama kendisi de burada üç buçuk yıl görev icra etti. Hakkâri şartlarında da yeterli bir süre. Ben kendisine hayatında başarılar, mutluluklar, sağlık, huzur, afiyet diliyorum'' şeklinde konuştu.
 
      Daha sonra Valimiz Sayın TOPRAK, Hakkâri’de yaptığı hizmetler anısına ASP İl Müdürü Mehmet Akif BİLDİRİCİ’ye plâket ve yöreye ait el dokuması kilim hediye etti.
 

 
 

Sonraki Sayfa: ASDEP TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

Önceki Sayfa : Bakanımız Kaya’nın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı